Puchar Świata FIFA w Polsce – Interaktywne rzuty karne

Kilka słów o realizacji

W dniach 27-28 marca Coca-Cola prezentowała w Polsce Puchar Świata FIFA. Puchar Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej jest niezwykłym i unikatowym trofeum zaprojektowanym przez włoskiego rzeźbiarza Silvio Gazzaniga. Co cztery lata przyznawany jest najlepszej narodowej drużynie piłkarskiej na świecie. Zwycięskie drużyny otrzymują replikę, natomiast oryginał mogą zobaczyć tylko nieliczni. Oficjalnie Puchar może być podniesiony wyłącznie przez Głowę Państwa lub piłkarza zwycięskiej drużyny piłkarskiej Mundialu.

Puchar do tej pory odwiedził już 71 państw, w tym, między innymi: Izrael, Tunezję, Brazylię, Zjednoczone Emiraty Arabskie oraz ostatnio Kanadę i Meksyk. W najbliższym czasie, na trasie podróży Pucharu po świecie są kraje Azji oraz Europy, w tym m. in. Francja, Włochy, Wielka Brytania, Niemcy, Holandia, Belgia, Szwecja, Czechy, Rosja oraz Polska.

Wizyta Pucharu w Polsce to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego Polacy po raz pierwszy w historii mogli zobaczyć Puchar Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej na żywo w swoim kraju. Puchar był obecny w Polsce przez 3 dni, od 26 do 28 marca 2014 roku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. W pierwszym dniu prezentacji odbyła się impreza dla VIPów, w dniach 27 i 28 marca 2014 r puchar był dostępny dla wszystkich.

Wizycie Pucharu w Polsce towarzyszył szereg atrakcji o charakterze sportowym, w których zapewnieniu braliśmy czynny udział. Przez wszystkie dni eventu prezentowaliśmy nasz system interaktywnych rzutów karnych, który cieszył się wielkim powodzeniem, tak wśród zaproszonych VIPów jak i gości pozostałych dni eventu. Kolejną z naszych atrakcji było interaktywne boisko piłkarskie oparte o system interaktywnych powierzchni iFloor.

Zobacz film z tej realizacji

Zobacz zdjęcia z tej realizacji