Totemy multimedialne

monitor dotykowy zamknięty w eleganckiej obudowie

Multimedialne totemy to rozwiązanie pozwalające na przedstawianie firmy oraz jej oferty w nowoczesny i intuicyjny sposób. Urządzenia te sprawdzają się idealnie na stoiskach targowych i punktach sprzedaży bezpośredniej. Totemy / infokioski z naszej oferty wynajmu, posiadają zainstalowane ekrany dotykowe 46” (Multi-Touch) zamontowane w pionie (wertykalnie). Uzupełnieniem monitora dotykowego jest wysoko wydajny komputer, który poradzi sobie nawet z najbardziej wymagającymi aplikacjami.

Dlaczego warto postawić na nasze totemy?

Dopasowanie

W naszej ofercie znajduje się zarówno wynajem, jak i sprzedaż multimedialnych totemów. Instalowane w totemach monitory posiadają matryce z zakresu wielkości 32” – 60”.

Wiele możliwości

Nasze totemy / kioski multimedialne występują w wielu wariantach. Możliwość ich konfiguracji sprawia, że jesteśmy w stanie dopasować je do indywidualnych preferencji naszych klientów.

Elastyczność

Są proste w montażu, solidnie wykonane, a zarazem bardzo wytrzymałe i estetyczne. Dzięki temu sprawdzają się zarówno na eventach odbywających się wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz.

Nasze totemy multimedialne w akcji:

Nasze totemy multimedialne na zdjęciach: