Event dla Sealed Air

Kilka słów o realizacji

Cyklicznie (co dwa lata), odbywają się w Warszawie Międzynarodowe Targi Czystości ISSA INTERCLEAN. W związku z tym że od lat współpracujemy z rożnymi firmami które są częścią branży zajmującej się środkami i maszynami czyszczącymi był to dla nas gorący okres.

Nasz stały partner firma Sealed Air, postanowiła w tym roku odejść od tradycyjnej formy inwestowania w stoisko targowe i podjęła decyzję o zaproszeniu klientów kluczowych na uroczystą galę. Impreza odbyła się w Restauracji Forteca a całe wyposażenie techniczne dostarczyła firma Alpha Vision.

Do naszych zadań należało zapewnienie multimediów w postaci projektorów multimedialnych i ekranów projekcyjnych 4,6 x 2,7m, ekranów bezszwowych oraz monitorów dotykowych 75″, oraz pełnej obsługi realizacyjnej. Zapewniliśmy również nagłośnienie przemówień, emisję podkładów do występów artystycznych, nagłośnienie zespołu grającego live oraz występu DJ’a. W Fortecy zainstalowaliśmy ponad 80 listw ledowych, 46 lamp LED Par, 18 ruchomych głów, projektory logotypów, a także konstrukcje sceniczne, światłowody i zasilający cały event agregat prądotwórczy.

Cały event był również nagrywany – od momentu wejścia ekipy technicznej do obiektu po sam koniec imprezy za pomocą kamery Canon C300 oraz dwóch kamer Sony EX3. Obraz z kamer przekazywany był droga radiową do realizatorki wizji.

Zrealizowaliśmy świetną imprezę, która mimo bardzo napiętej agendy udała się w 100%, bez najmniejszego poślizgu i została świetnie oceniona przez kluczowych klientów Sealed Air.

Zobacz film z tej realizacji

Zobacz zdjęcia z tej realizacji