Monitory LED i LCD

idealnie skrojone do Twoich wymagań

Wynajem telewizorów Warszawa monitory plazmowe/LED/LCD

Obraz oddziałuje na ludzką świadomość dwukrotnie mocniej niż słowa, dlatego to formy wizualne są nadal uważane, za najbardziej skuteczne przekazy reklamowe. Nasze monitory pozwalają wyświetlać każdą prezentację (film, animację, zdjęcia, grafikę), przyciągając widzów jakością i wielkością prezentowanego obrazu. Wystarczy je podpiąć do dowolnego komputera, playera, DVD, aby z powodzeniem wykorzystywać je nie tylko na eventach, ale również stałych instalacjach multimedialnych. Ekrany bardzo często stają się również elementem większej scenografii lub elementem uatrakcyjniającym wystrój wnętrz.

Wynajem telewizorów i monitorów Warszawa, więcej na ten temat
Do niektórych wypożyczanych przez nas monitorów jesteśmy w stanie zamontować tzw. nakładkę dotykową IR. W ten sposób zmieniamy zwykły ekran czy telewizor LED / LCD w interaktywny monitor dotykowy, na którym możemy np. przeprowadzić prezentację. Nasze nakładki dotykowe to tzw. nakładki Mulit Touch, dające możliwość obsłużenia do 20 punktów dotykowych równocześnie.

Co zapewniamy?

Niezawodność

W naszej ofercie znajdują się także profesjonalne monitory mogące pracować non stop 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu. Charakteryzują się dużą odpornością na warunki zewnętrzne i dużą jasnością matrycy, co pozwala uzyskać czytelny i kontrastowy obraz nawet w mocno oświetlonych przestrzeniach.

Dopasowana oferta

Jesteśmy w stanie dostosować wielkość ekranu do każdego pomieszczenia. Posiadamy monitory (plazmowe / LED / LCD) o przekątnych obrazu 42″, 46”, 50″, 55”, 60″, 65″, 75” i 86″. Każdy monitor / telewizor charakteryzuje się wysokim kontrastem oraz rozdzielczością z zakresu Full HD – UHD (4K).

Peryferia

Do każdego naszego monitora dodajemy estetyczny stojak oraz okablowanie. Posiadamy stojaki umożliwiające zamontowanie ekranów w pionie, poziomie jak i pod kątem 45 stopni. Do naszych telewizorów / ekranów proponujemy także playery video (4K). Zapraszamy do skorzystania z oferty wynajmu telewizorów Warszawa

Monitory LED i LCD na zdjęciach: