LED Floor

telebim, po którym możesz chodzić

Podłoga diodowa czyli powierzchnia podłogowa, pokryta diodami LED, na której można wyświetlać dowolny content video

Wysoka rozdzielczość ekranu LED FLOOR (P5), umożliwia wyświetlanie grafik, animacji, materiałów video, w bardzo dobrej jakości, nawet przy stosunkowo niewielkiej powierzchni ekranu. Rozwiązanie to doskonale sprawdza się podczas realizacji eventów, gdzie poza doskonałą jakością, elementem zaskoczenia i zainteresowania liczą się także kwestie techniczne i estetyczne.

Led floor, dzięki swojej modułowej konstrukcji oraz stosunkowo niewielkiej wadze, może być wykorzystywana nawet na niewielkich powierzchniach takich jak np. stoiska targowe.

Główne zalety podłogi LED to:

Interaktywność

Można swobodnie łączyć ją z systemem interaktywnym iFloor lub opartym o sensor Kinect, tym samym zapewniając uczestnikom eventów dodatkową atrakcję. Takie połączenie zamienia zwykłą, statyczną podłogę LED, w interaktywny ekran gwarantujący niezapomniane wrażenia po wejściu na wyświetlaną animację.

Wydajność/cena

Technologia LED wykorzystywana w podłodze cechuje się niskim poborem prądu, niewielką emisję ciepła, bardzo długim czasem pracy oraz małą awaryjnością. Dodatkowo, sprawdza się idealne nawet w przypadku zaniku napięcia prądu (uruchamiając się natychmiast po odzyskaniu zasilania).

Solidność

LED Floor posiada specjalną konstrukcję o odpowiednio wzmocnionej powierzchni, co sprawia, że ma wysoką odporność na wstrząsy, uderzenia, wibracje i inne czynniki, a ponadto jest zabezpieczona przed lekkim zalaniem wodą lub innymi substancjami.

LED floor w akcji:

Solidne i sprawdzone podłogi typu LED

Podłoga diodowa składa się z modułów w rozmiarze 50 x 50cm, a jej wysokość to zaledwie 75mm. Łączna ilość posiadanych przez nas modułów daje nam możliwość wykonania podłogi o powierzchni aż 80 metrów kwadratowych. Ze względu na swoją budowę przeznaczona jest wyłącznie do użytku wewnątrz pomieszczeń.

LED floor na zdjęciach: