Urządzenia holograficzne

inny wymiar prezentacji

Hologramy i ekrany holograficzne, czyli sposób na innowacyjne prezentacje w trójwymiarze

[sprzedaż i wynajem]

Projekcje przy użyciu technologii holograficznej to jedne z najnowocześniejszych i najbardziej interesujących form prezentacji. Nie tylko zaciekawiają, ale również angażują osoby będące ich odbiorcami.

W naszej ofercie znajdują się aż 3 rodzaje urządzeń holograficznych, wspaniale sprawdzających się zarówno na eventach biznesowych (konferencje, targi, prezentacje, spotkania), jak i na bardziej luźnych wydarzeniach o charakterze rozrywkowym.

Jakie rodzaje hologramów i ekranów holograficznych oferujemy? (wynajem / sprzedaż)

Piramida holograficzna

Jest jednym z niewielu urządzeń pozwalających na tak doskonałe odwzorowanie efektu hologramu. Dostępna w kilku wariantach do wyboru:

Piramida holograficzna „normal” to najlepszy stosunek jakości do ceny. Są to niezwykle popularne hologramy, które z powodzeniem wykorzystują najbardziej znane stacje telewizyjne (TVP1 / TVN) oraz najwięksi klienci z branży FMCG. Bok podstawy piramidy wynosi 50 cm.

Piramida holograficzna XL to największy oferowany przez nas hologram w piramidzie. Jego wymiary podstawy to 100 x 70 cm, sprawdzają się idealnie zwłaszcza przy prezentacji animacji większej liczbie odbiorców.

Piramida holograficzna 360 jest natomiast najnowszą wersją hologramu 3D. Dzięki swojej rozszerzonej funkcjonalności pozwala na swobodą prezentację animacji na wszystkich 4 ścianach piramidy. Każda animacja może być niezależna to znaczy, że dany obiekt 3D możemy w tym samym czasie oglądać równocześnie z 4 stron.

We wszystkich trzech modelach urządzeń, mamy możliwość umieszczenia wewnątrz fizycznie istniejącego obiektu, z którym animacje będzie współgrała.

Holo Rotor 3D

Holo Rotor 3D to urządzenie prezentacyjne pozwalające na wyświetlanie holograficznych animacji 3D w wysokiej rozdzielczości. Wykorzystując pojedyncze urządzenie holograficzne możemy wyświetlić obraz o wielkości od 65cm do 100cm. Dodatkowo istnieje możliwość połączenia kilku lub kilkunastu urządzeń ze sobą, tak aby wyświetlały jeden spójny obraz.Holo rotor 3D to idealne rozwiązanie, które w ciekawy i zaskakujący sposób pokaże Państwa produkt/logo/animację.

Holo Cube

Najnowsze urządzenie dające ogromne możliwości holograficzne. Wszystko dzięki zupełnie nowej technologii (zarówno dotyczącej samej projekcji 3D, jak i płaszczyzny, na której jest wyświetlana).

W przypadku tego urządzenia specjalnie przygotowana animacja holograficzna jest wyświetlana na jednej (frontowej) szybie urządzenia. Animacje wyświetlane za jego pośrednictwem mają rozdzielczość aż 1920 x 1080. Natomiast jego wymiary (550 x 370 x 500mm), dają duże pole i swobodę działania jeżeli chodzi o wielkość animacji oraz realne obiekty, które możemy umieścić wewnątrz urządzenia.

Wyświetlana animacja może być sterowana z tabletu lub smartfona, a kontent podmieniany zdalnie poprzez sieć WiFi.

HoloBox XL

Nazywany przez wielu wehikułem czasu pozwalającym „przenieść” widzów w inną czasoprzestrzeń.

Jest to największe z mobilnych urządzeń holograficznych w naszej ofercie i umożliwia realizację projekcji holograficznych obiektów do ok 180cm wysokości. W związku z tym, jesteśmy w stanie wyświetlić hologram człowieka (hologram postaci) w rozmiarze rzeczywistym, a rozdzielczość wyświetlanego obrazu holograficznego to…4K.

Holo Box XL jest urządzeniem mobilnym i stosunkowo łatwym w montażu i demontażu. Nie ma konieczności wyciemniania przestrzeni, w której jest wykorzystywany, ponieważ wyświetlana animacja jest dobrze widoczna nawet w jasnych / mocno oświetlonych miejscach.

Diament holograficzny

Diament holograficzny to nowy typ wyświetlacza holograficznego, wywodzący się z estetycznego kształtu diamentu, podnosi rangę prezentowanego produktu w najbardziej imponujący wizualnie sposób. Dzięki 4 stronom prezentującym obraz, Diament holograficzny jest jednym z największych wyświetlaczy hologramowych jakie kiedykolwiek zbudowano. Hologram ten został specjalnie zaprojektowany na eventy i prezentacje produktów w centrach handlowych, na targach i innych miejscach o dużym natężeniu ruchu. Szkło holograficzne w kształcie rombu pozwala na bardziej widoczne animacje niż kiedykolwiek wcześniej. Wąska obudowa ma charakterystyczny kątowy kształt, a wysokość platformy wewnątrz można dostosować do małych produktów, takich jak ekskluzywne zegarki lub biżuteria, lub dużych, takich jak np.: walizki premium, a nawet designerskie meble.

Transparentna folia projekcyjna HOLOX

Folia do projekcji tylnej, która dzięki 88% transparentności pozwala uzyskać efekt hologramu wyświetlanego z projektora/projektorów.

Folię można w łatwy sposób zainstalować/nakleić na np. witrynie sklepowej lub wolno-stojącym standzie z plexi/szkła, tworząc w ten sposób ciekawy i przyciągający uwagę nośnik reklamowy.

Przekonaj się, dlaczego warto wybrać nasze hologramy

Szeroki wybór

Zapewniamy bardzo bogaty wybór ekranów holograficznych. Oferujemy systemy w różnych wariantach zarówno cenowych, jak i konfiguracyjnych. Każdemu klientowi zapewniając dokładnie to, czego poszukuje.

Innowacyjność

Dostarczamy tylko najnowocześniejsze ekrany holograficzne, dzięki którym każde wydarzenie i event staną się wyjątkowy i niezapomniany.

Dopasowanie

Nasze usługi nie polegają tylko na dostarczeniu i rozstawieniu sprzętu. Wykonujemy także kontenty (animacje, filmy, na wszystkie nośniki w naszej ofercie. Doradzamy i pomagamy tak aby efekt naszych prac był nie tylko zadowalający, ale wprawiał wszystkich widzów (i klientów) w zachwyt.

Urządzenia holograficzne w akcji:

Urządzenia holograficzne na zdjęciach:

Czy to wszystko?

Zajmujemy się także wykonywaniem profesjonalnych animacji holograficznych z przeznaczeniem do użytku na piramidach holograficznych, jak i również innych nośników 3D.