Nagrody Machina Design 2009

Kilka słów o realizacji

W hali technicznej PLL Lot na warszawskim lotnisku Okęcie odbyła się wielka gala uświetniająca rozdanie nagród Machina Design. Dzięki niesamowitemu miejscu w którym dotychczas odbyły się zaledwie 2 inne eventy, jego wielkości i przestronności a także ilości zastosowanych multimediów i oświetlenia gala wizualnie rozkładała na łopatki.

Oczywiście i nasz sprzęt był używany na gali, na 9 modułach plazm bezszwowych z zastosowaniem rozwijanej przez nasz technologii iWall wyświetlaliśmy animowane, i sterowane przez przechodzących gości , loga głównego sponsora gali którym była firma Sony Ericsson. W wejściu do strefy VIP która znajdowała się pod skrzydłem złotego samolotu(!) umieściliśmy system iFloor również prezentujący loga sponsorskie.

Rozwijane przez nas technologie interaktywne pozwalające na sterowanie wyświetlanym obrazem za pomocą machnięcia dłonią czy na przykład, przejścia przed ekranem cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Dzięki solidnemu przygotowaniu oraz profesjonalnej obsłudze bez kłopotów uświetniają one każdy event.

Zobacz zdjęcia z tej realizacji