Selfie Mirror – zrób sobie „selfie” bez telefonu!

Kilka słów o realizacji

Od ceremonii wręczenia Oscarów minęło już trochę czasu, ale od tamtej pory na całym świecie zapanowała moda na robienie sobie samemu telefonem ujęć portretowych tzw. „Selfie”. Coraz częściej można spotkać dużą liczbę zdjęć ze sławnymi osobami w internecie zrobionych z tak zwanej…”rąsi” 😉

„SELFIE” – bo tak właśnie nazywają się modne zdjęcia zalewające portale społecznościowe; to skrót od: „The Self Enhancing Live Feed Image Engine”.

Na specjalnie zaprojektowanym lustrze „Magic Mirror” zostało zainstalowane oprogramowanie, które wykona za nas „SELFIE”. System wykrywa naszą twarz, a dodatkowe diody LED pokażą nam czy zdjęcie zostało już zrobione. Fotografia jest gotowa do zaprezentowania lub pochwalenia się w portalach społecznościowych wśród znajomych. Co więcej na zrobionym przez nas dziele możliwe jest dodanie napisu, emotikona, gifa czy także nałożyć popularne filtry z aplikacji mobilnych: Instagram czy Snapseed.

Zapraszamy do zapoznania się z nową technologią i instalowaniem takich urządzeń na eventach, targach, konferencjach czy imprezach masowych.

Alpha Vision już posiada taką technologię.

Zobacz film z tej realizacji