Multimedialne stoisko firmy HAKO na targach ISSA/INTERCLEAN 2013

Kilka słów o realizacji

W dniach 24-26.04 w Warszawie odbyły się targi ISSA/INTERCLEAN – targi producentów, dystrybutorów oraz usługodawców z branży profesjonalnego utrzymania i zarządzania czystością. ISSA/Interclean to cykl największych wydarzeń targowych dla sektora profesjonalnego utrzymania czystości. Sojusz organizatorów, centrum wystawienniczego Amsterdam RAI oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia Czystości ISSA, zapoczątkowany w roku 1967, pozwolił na określenie trwałej i rzetelnej marki, cieszącej się nieustającym powodzeniem na całym Świecie. W Polsce od roku 2003, notując konsekwentnie stały wzrost zainteresowania.

Podczas trwających kilka miesięcy przygotowań do targów, połączone siły 3 podmiotów – firmy Hako – zleceniodawcy stoiska, Alpha Vision – twórcy multimedialnej koncepcji stoiska oraz dostawczy sprzętu multimedialnego i poznańskiej firmy Stamann, która rysowała i budowała stoisko, powstała koncepcja wyjątkowego stoiska, którą udało się w 100% zrealizować. Stoisko zostało docenione przez organizatorów targów, firma HAKO odebrała nagrodę za najlepsze stoisko na targach!

Koncepcja odejścia od typowej formy stoiska prezentującego sprzęt, pozwoliła na zbudowanie dużej otwartej przestrzeni, gdzie dzięki multimediom sprzęt był doskonale widoczny a jednocześnie było bardzo dużo miejsca na spotkania i rozmowy. Na potrzeby klienta opracowaliśmy animację która wyświetlana była na pasie 9 monitorów bezszwowych przecinającym stoisko. Animacje prezentowały pełną ofertę klienta w postaci filmów i zdjęć maszyn. Na potrzeby konkursów, stworzyliśmy aplikację „jednorękiego bandytę” oraz zainstalowaliśmy na froncie stoiska ekran dotykowy o przekątnej 46″. Od strony głównej alei komunikacyjnej, stoisko zostało wyposażone w 9-elementowy, bezszwowy ekran interaktywny, który reagował na ruch osób przechodzących przed stoiskiem. Oferta klienta była prezentowana również na 2 piramidach holograficznych na które wykonaliśmy animacje.

Zobacz film z tej realizacji

Zobacz zdjęcia z tej realizacji