Kampania promocyjna Nokia Lumia 800

Kilka słów o realizacji

W dniu 4 lutego oficjalną premierę w Polsce miał nowy model telefonu Nokia Lumia 800. Z tej okazji zostało zorganizowanych kilka wydarzeń, które mieliśmy przyjemność współorganizować razem agencją reklamową A1. Główny event rozpoczął się w Warszawie o godzinie 19.00 przy pomniku Mikołaja Kopernika, gdzie zgromadzeni przechodnie mogli obejrzeć Mapping 3D wyświetlany na budynku Polskiej Akademii Nauk (PAN) prezentujący nowy model telefonu Nokii. Mimo iście syberyjskich mrozów ( – 16°C) frekwencja dopisała. Za co serdecznie dziękujemy:)

Praca nad animacją mappingu (animacją architektoniczną) zajęła prawie 1,5 miesiąca, zaangażowała 8 stanowisk graficznych, wymagała wielu spotkań i bez mała setki maili… ale efekt (z którego jesteśmy dumni) był wart każdej minuty naszej pracy.

Równolegle z rozpoczęciem akcji na Krakowskim przedmieściu wystartowała miesięczna prezentacja możliwości telefonu na warszawskim lotnisku im. Chopina.Specjalnie przygotowana ścianka w której zamontowaliśmy 4 monitory dotykowe multitouch, umieszczona na hali odlotów cieszy się dużym zainteresowaniem podróżnych.

Stworzona przez nas interaktywna aplikacja pozwala każdemu na zapoznanie się z najważniejszymi funkcjami telefonu, poznanie jego specyfikacji technicznej, a przez odpowiednie jej oprogramowanie również na poznanie mechaniki działania systemu operacyjnego.

Zobacz film z tej realizacji

Zobacz zdjęcia z tej realizacji